Marilyn Manson Against All Gods 6

27. května 2006 v 11:21 | Juthwara |  Musique / Hudba
aneb Hereze proti USA, Nejvíce šokující zpěvák planety - Vivat MarilynManson!
<OSOBNÍ ŽIVOT>


Jaký je Brian Hugh Warner ve skutečnosti člověk? Už jsem psala o jeho životě a datech pro něj podstatných, ale co MM a jeho vztahy?

Otázkou je, zda jeho image na scéně je pouze maska, nebo zda jeho normální život je jí prostoupen natolik, že i v běžném jednání a vztazích zasahuje kontorverze. Každopádně Manson působí dost různorodě co se týče osobnosti.

Zatímco jeho žena Dita Von Teese o něm mluví jako o pravém a náruživém individualistovi a rodiče se často vyjadřují velkou pýchu nad kariérou jejich syna, Manson má pověst hádavého člověka s podrážděnými a zničujícími vztahy...Co z toho vzít?

Máme několik možností odkud čerpat - bývalé milenky a lásky, vyražení členové a stávající členové kapely, záznamy z natáčení atp.

Je známo (nebo se říká), že mnoho členů opustilo kapelu kvůli neshodám s Mansonem. Odchody některých hráčů vyústily až v soudní pře. Nejdéle zůstávající člen skupiny je Madonna Wayne Gacy, který nevypadá, že by měl s Brianem problémy :-)

Z interview a neoficiálního natáčení jsou záběry, které ukazují Briana, jak se k lidem v okolí (fanoušci, štáb, novináři,...) chová střídavě blahosklonně, náročně nebo odměřeně. Ale to je zavádějicí a podle mne chování v těchto situacích závisí na momentální náladě. Ovšem sám Manson řekl: "Vžycky se mi zdá, že ostatní lidé jsou zaměnitelní..." Je tedy povýšený? Stoupla mu sláva do hlavy? Nebo je to jen žert?

Převládající a nepopiratelný dojem, který plyne z rozhovorů, je dojem velmi inteligemtního muže, který je veden svými velkými ambicemi. Ti, kteří mu neslouží ku pomoci na dosažení jeho cílů, nevypadají, že vydrží dlouho. Což je pochopitelné, protože nebýt určité krutosti a povýšenosti, v showbysnysu by se MM nedostal nikdy tam, kde je teď. Podle mne je to člověk nadmíru inteligentní, s ucelenými názory a silnou osobností, který narozdíl od jiných věří tomu, co dělá. Jestli je citlivý nebo povýšený, ví jen ti nejbližší...

A co aféry s bývalými členy kapely? Tady je několik nejznámějších rozchodů:

MM a Trent Reznor
Trent sice nebyl členem kapely, ale přátelství mezi ním a Mansonem bylo dlouhé a proslavené. Ovšem
čas od času nefungovalo a bylo přerušováno. Bylo poznamenáno oboustranou hořkostí a možná pomstou. Manson obviňuje Reznora z odpovědnosti za zničení Master recordings jeho prvních tří alb. Ale jak je to všechno doopravdy?...

MM a John 5
Aféra kolem vyražení Johna 5 je jistě dost známá. Takhle se o tom vyjádřil sám John5:
"Nevím... Vždycky jsem na něj byl jen milej. Nikdy jsem nic na stagi nezpackal - tedy nijak špatně - a dělal jsem všechno, co jsem mohl, abych s ním vycházel. Možná, jen možná, to mělo co dělat se skutečností, že nepiju ani nedroguju, a on takový vůbec není. Možná to měl proti mě. Nevím. Nikdy nic neřekl."
Později ovšem bylo potvrzeno v nepočítaných rozhovorech, že důvody Johna 5 pro opuštění kapely byly vzájemné. Ve skutečnosti se John5 pokoušel dosáhnout sólové kariréry a udělat si svou kapelu. Evidentně si připadal, že mu Manson nedává dostatečný prostor pro kreativitu... Nejspíš to bude hlavní důvod - Manson si kapelu řídil o počátku sám - píše texty, udává hudbu...John má nyní svou vlastní kapelu Loser , takže může být spokojen :-)
Odchod Twiggyho Ramireze

V květnu 200 Manon oznámil v internetových novinách, vyrazil z kapely basisitu Ramireze. Uváděl rozdílosti a neshody v představách o budoucnosti kapely. Na druhou stranu je docela známo, že Ramirez opustil kapelu ze svobodné vůle s tím, že práce pro Mansona se stala rutinní. Ovšem sám Manson pokračoval v rozšiřování své verze - že ho vyrazil. Proč tedy? Že by osobní problémy?
Manosn řekl SPIN Magazine:
"Cítil se, že musí vybrat mezi osobním životem a kapelou, a já poukázal na to, že Marilyn Manson by měla být jeho osobní život. Bylo to přátelské, ale už se víc nevídáme."
Další matoucí informací ale je, že Manson nespočetněkrát prohlásil v různých rozhovorem, že jsou s Twiggym stále blízcí přátelé, přestože Jeordie stále tvrdí, že s Johnem sotva promluví. Nyní Jeordie White hraje byssu pro A Perfect Cicrle a Nine Inch Nails.
Románky
3. prosince 2005 si Manson vzal slavnou Ditu Von Teese, byla to světská svatba v County Tipperary v Irsku, předsedící kultovní režisér Alejandro Jodorowsky. Před tím, než před pěti lety potkal Ditu, chodil s herečnou Rose McGowan. Také měl vztah s Melissou "Missi" Romero, Traci Lords a Jennou Jamesonovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 5 5 | 10. února 2007 v 22:25 | Reagovat

interesting;) really

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama