HEAVEN IN FIRE FEST

6. dubna 2006 v 10:38 |  Akce, setkání, koncerty

HEAVEN IN FIRE FEST

16.4.2006
Volyně, Na Nové, od 19:00

Po vydařeném Satan Klaus Festu v závěru roku hostí volyňský kulturní dům další metalovou akci.
V čele šestičlenného startovního pole stojí thrashový DEBUSTROL, který v letošním roce slaví neuvěřitelných 20 let na scéně. Kolinsova družina má na výběr z celé řady hitů, takže se fanoušci mohou těšit jak na songy z prvního dema Vyznání smrti, tak z poslední řadovky Přerushit. Osmdesátiminutový blok by mělo tvořit zhruba 25 nej... fláků.
www.debustrol.cz
Fůra let uplynula i od vzniku MORIORR, který odehrál první koncert v roce 1988. V úvodu devadesátých let se sice na dlouho odmlčel, ale od roku 2004 opět koncertuje. Na volyňský fest přijede Moriorr prezentovat nové skladby nahrané v únoru na plnohodnotné debutní CD. Styl? Black metal staré školy.
www.blackmetal.cz
Po loňském přerušení činnosti se AVENGER vrací ve staronové sestavě, pouze basák Adam je momentálně pracovně v zahraničí, takže ho možná nahradí hostující člen. Připraven je nový koncertní program, proti minulosti silně obměněný, možná zazní i úplná novinka, ale stále v duchu dark death black metalu s českými texty.
www.avenger.web.tiscali.cz
Pražská kapela MANTHAS čerpá inspiraci ve starých časech, kdy Death a Slayer vládli extrémnímu metalu. Kapelu tvoří ostřílení hudebníci, tahákem pro oči (a uši samozřejmě taky) je bicmen s netradičním držením paliček.
www.manthas.cz
MATER MONSTIFERA, to jsou blackové sypačky s klávesami, nedávno zaznamenané i na stříbrném kotoučku s názvem Zrozen z hříchu. Kapela sice používá bicmena z umělé hmoty, ale s velmi dobrým programingem. A aby se i oko divákovo potěšilo, za klapkama stojí sličná dívčina.
www.matermonstifera.pc.cz
INCRUEL neboli turbo gay pop. Co si pod tím představit? Dva šílené vokalisty, jinak klasické rockové obsazení, takže s popem to moc společného nemá. Incruel předvádí zběsilou show, kdo je hodně zvědavý, ať jukne na stránky bandy a prohlídne si fotogalerii...
www.incruel.cz
Aktualizované info průběžně na webu Avenger: www.avenger.web.tiscali.cz, E-mail: ramus.avenger@tiscali.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama